O autorze
Jesteśmy czwórką ludzi z Trójmiasta! Jesteśmy ciekawi świata, ciekawi innych kultur - lubimy podróżować, lubimy przygody, a przede wszystkim lubimy ludzi.

Kolejny dzień eksploracji Gruzji!

Zjazd Absolwentów I LO im. M. Kopernika w Gdańsku, Mccheta, Gruzja 2013
Zjazd Absolwentów I LO im. M. Kopernika w Gdańsku, Mccheta, Gruzja 2013
Kolejne dni w Gruzji to Kaukaz, była stolica tego kraju i niesamowici ludzie spotkani podczas naszej wakacyjnej przygody. To kolejne państwo, które nas zachwyciło, jak i naszych wspólnych kolegów. Koniecznie musicie je odwiedzić!

Gdy po dniu odpoczynku wybraliśmy się do byłej stolicy Gruzji nie sądzilismy, że ten dzień będzie obfitował w takie pozytywne emocje, spotkaliśmy się z nauczycielką z naszego byłego liceum. W Mcchecie dzielnie walczyliśmy z świetnie zrobiony chinkali, które jest niesamowitym gruzińskim przysmakiem.Cała tutejsza dieta oparta jest na białym serze i miesie wołowym. Wcześniej byliśmy na Kaukazie, gdzie wędrowaliśmy po górach, a następnie nocowaliśmy nad jeziorem, aby urozmaicić sobie podróż.

Dzisiaj spotkaliśmy Tobiasza, który podróżuje na motocyklu objeżdżając Zakaukazie i jesteśmy zafascynowali jego sposobem na podróżowanie, który wsród niektórych budzi skrajne emocje. Niemniej jednak polecamy śledzić jego fantatsyczne wyczyny na Facebooku.
Trwa ładowanie komentarzy...